Pořád se nepřestala cítit jako dítě

Není vyloučeno, že se kvůli penězům brzy vrátí do Ulice

Dvojnásobná maminka Aneta Krejčíková (29) se zatím se svojí novou životní rolí nesžívá snadno. A není se čemu divit, když si před lety představovala svou budoucnost úplně jinak.

Také vás může zajímat ...
Přiznala, že ani jedno z dětí neplánovala

„Ani jedno z dětí jsem neplánovala,“ přiznala herečka, známá ze seriálu Ulice, která o sobě dokonce tvrdí, že je stále vlastně rovněž dítětem. Musí pro ni být opravdu složité vychovávat dva potomky, a k tomu všemu se ještě po očku dívat, kde by bylo možné navázat spolupráci a ušetřit. Už v minulosti se totiž šuškalo, že její partner Ondřej Rančák (35) nevydělává dost, aby sám rodinu uživil. I když má tak Aneta co dělat, aby zvládla péči o syna Bena (1) a dceru Antonii (2 měsíce), nelze vyloučit, že se brzy vrátí do práce a třeba se opět začne objevovat v nekonečném seriálu, jehož součástí je už mnoho let

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...