Pořád truchlí a myslí na Menzela

Je to už skoro půl roku, co se Olga Menzelová (43) stala vdovou, když slavný režisér Jiří Menzel (†82) po dlouhé nemoci zemřel.

Ale přestože Olga už dávno žije s jiným mužem, svého manžela nedokáže dostat z hlavy. Dokonce ani nedala pryč žádné jeho věci a na veřejnosti se objevuje v jeho oblečení. „Všechno zůstalo tak, jak bylo.

Také vás může zajímat ...

Neustále mám pocit, že každou chvíli odněkud vyjde,“ říká Menzelová, které se zesnulý manžel opravdu připomíná na každém kroku, protože s rodinou žijí na střídačku v domě, který kvůli Jiřímu koupila, a také v jeho bytě poblíž Pražského hradu.

A přestože se hodně mluvilo o tom, že by se chtěla nemovitosti na okraji Prahy co nejdříve zbavit, v současné době to prý není možné, protože prý je v tak špatném stavu, že by jí svědomí nedovolilo ho někomu takto prodat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama