Pořádně si zavařil

Syn s manželkou mu dávají pořádně zabrat, a to především po finanční stránce. Pavel Trávníček (69)tak své ženě Monice (34) a synkovi přestává stačit, jenže si nemůže dovolit přestat pracovat.

Ač je stále plný elánu a chuti do života, v některých ohledech už to zkrátka není, co to bývávalo. Přece jen už mu táhne na sedmdesát, a tak se musí trochu šetřit.

Také vás může zajímat ...

Jenže to on nechce a vlastně ani nemůže. Potřebuje synkovi a ženě plnit jejich přání. Jeho syn Maxmilián (3) roste jako z vody a už si umí pořádně poroučet.

Své dítko rozmazlují až příliš

Všechno má chtít hned, a když to nemá, tak se prý pěkně vzteká. A sám herec přiznává, že ho skutečně rozmazluje a dává mu všechno, co si jenom přeje.

Přátelé mu sice radí, že by to dělat neměl, neboť to s ním pak bude čím dál horší, Trávníček si ale jen tak radit nenechá. Jenže to není všechno.

Stejné péče se má dožadovat také jeho žena. A tak mu nezbývá než se pořádně ohánět, aby na všechen ten luxus měl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...