Pořádný přešlap

Pro dobrotu na žebrotu. Bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice Aneta Krejčíková (28) přišla s tím, že by ráda uspořádala sbírku, která by podpořila uprchlíky, hlavně matky s dětmi, z Blízkého východu a severní Afriky.

A to si pořádně naběhla. Jak je známo, existuje spousta Čechů, kteří jsou na toto téma velmi citliví, protože s uprchlíky nechtějí mít nic společného.

Také vás může zajímat ...

Své fanoušky pořádně naštvala

Proto se na jejích sociálních sítích strhla vlna diskuse, která na ní nenechala nit suchou. Nejenomže jí tam lidé údajně nadávali do hlupaček, béčkových hereček, ale schytala i mnoho ostřejších nadávek.

Přestože se ale statečná Aneta jen tak nedá a nic si líbit nenechá, toto ji docela překvapilo. Myslela si, že jsou Češi solidární, ale místo toho jsou jen nepřejícní a závistiví a herečce přejí jenom to nejhorší. Jak se říká, každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...