Pořídí synovi sourozence?

Vždy toužil po větší rodině. Herec Miroslav Etzler (55), který se proslavil například v seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo Cesty domů, sice děti má, ale žádné z těch dospělých s ním nemluví.

Matky svých dětí vždycky opustil

Také vás může zajímat ...

Všechny moc dobře vědí, že Miroslav jejich maminky vždy opustil. Kromě toho se pak ani nepodílel na jejich výchově, a není divu, že k herci teď nemají žádný cit a za otce ho nepovažují. Etzlera to musí vnitřně silně trápit, ale moc dobře ví, že s tím nic nenadělá. Tehdy zkrátka nebyl tím nejlepším tátou.

Probudily se v něm otcovské pudy

Možná proto chce teď sám sobě dokázat, že na to má. Jeho přítelkyně Helena Bartalošová (38) mu před dvěma lety porodila syna Samuela, ze kterého je Miroslav naprosto unešený a rád se s ním pořád chlubí. A teď by mu údajně chtěl pořídit dalšího sourozence. Zřejmě si tak chce vykompenzovat všechno to, o co tehdy přišel.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...