Pořídil si vlastní alkoholové doupě

Už se zdálo, že je americký sexsymbol Ben Affleck (45) z nejhoršího venku, ale teď to vypadá spíš na pravý opak. Pořídil si totiž obří vinotéku v domě, který ho celkově stál čtyři sta milionů.

Ale luxusní bazén, soukromé kino a sedm ložnic asi nebudou tím hlavním důvodem proč se herec tak najednou stěhuje. Je tím hlavním důvodem právě veliká místnost plná vína? O Benovi je totiž veřejně známo, že měl v minulosti nemalé problémy s alkoholem a takové pokušení mu na jeho pevné vůli rozhodně nepřidá.

Také vás může zajímat ...

Pokud chce nestárnoucí lamač dívčích srdcí jen dobře pohostit své případné kamarády a známé, nemohl si vybrat lepší přepychové sídlo. Nebo je nová koupě jen provokací určenou jeho stále ještě manželce herečce Jennifer Garner (46), se kterou se právě rozvádí, aby věděla, o co všechno přišla? Jenže tam už pro ni není místo. Ben našel náhradu v producentce Lindsay Shookus (37).

Jak dlouho si bude vše užívat?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...