Porod dítěte byl pro ni naprostá hrůza!

Tereza se okamžitě ujala tak lukrativní nabídky kterou Táňa opustila.

Krásná herečka Tereza Voříšková (30) se konečně dočkala a porodila vytoužené miminko. Přiznala, že rodila do vody, stejně jako britská vévodkyně Kate Middleton (37). A rovnou jí na dálku vynadala. „Kate Middleton je lhářka a před tu porodnici ji určitě postavili až několik týdnů po porodu,“ reagovala na fotku dokonale upravené Kate.

Jak to ve skutečnosti vypadá, ukázala na svojí fotografii. „Jsem na ní oteklá, modřiny pod očima, sloní noha a rudý popraskaný žíly v obličeji i v očích. Porod je něco mezi smrtí a životem, je to zvířecí, pudový a všichni si sáhnou až na dno sil,“ popisovala zničená herečka.

Také vás může zajímat ...

O bližších podrobnostech, jako je přesné datum narození miminka nebo to, jestli je to chlapec, či holčička, ale dál zarytě mlčí a nechce říct víc. Narozenému miminku prý zatím říká neutrálně: Slunce!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...