Porušila manželův zákaz

Zpěvačka Petra Černocká (70), která pro mnohé diváky už navždy zůstane čarodějnicí Saxanou, se zamilovala!

A svou lásku dokonce přivedla do společné domácnosti k manželovi, hudebníkovi Jiřímu Pracnému (67). Tím, kdo rozšířil jejich rodinu je štěnátko Kačenka. A to i přesto, že Pracný byl dlouhou dobu zásadně proti tomu, aby se u nich doma ještě nějaký pes objevil.

Také vás může zajímat ...
Nenadělá nový psík v jejím manželství paseku?

Ten čtyřnohého mazlíčka odmítal proto, že předchozí fenku Wajdu museli nechat uspat a jeho to velmi zasáhlo. „Absolvoval poslední cestu k veterináři, a nic takového už nechtěl nikdy zažít,” vysvětlovala jeho postoj zpěvačka.

To ji ale nijak neodradilo a nakonec si prosadila svou. Možná na oplátku za její tvrdohlavost ji Jiří se štěnětem moc nepomáhá. Veškerá péče a i noční vstávání je tedy na Petře. Ta to ale podle vlastních slov absolvuje ráda a užívá si, že manželův zákaz zlomila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama