Porušila svůj slib

VERONIKA ARICHTEVA (34) se zařekla, že svého syna nikdy reklamě neprodá. Teď ale začíná měnit názor.

V posledních měsících se Veronika Arichteva (34) pochopitelně víc než herectví věnuje komunikaci s fanoušky přes sociální sítě. Nechala se však slyšet, že na rozdíl od svých vlivných kamarádek nehodlá své dítko využívat ke spolupracím s firmami.

Také vás může zajímat ...

Jen co to ale vyřkla, okamžitě se do toho, co tak odsuzuje, pustila. A zdá se, že i po narození syna v tom bude vesele pokračovat. To však některé z jejích fanoušků dost naštvalo.

Mezi nimi se totiž nacházejí ženy, které jsou velmi citlivé na to, když se miminka ukazují veřejně nebo když je jejich maminky „prodávají“ jako reklamu na různé dětské oblečení, hračky či kosmetiku. Arichteva si ale z těchto názorů vůbec nic nedělá.

Má naštěstí právo rozhodovat si o všem sama, a i když třeba o několik fanynek přijde, nic moc se nestane. Teď je jen otázka, co na to řekne její manžel Biser (43). Tomu se to totiž asi taky dvakrát líbit nebude.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...