Poslední píseň je hit

Před pár dny spatřila světlo světa poslední píseň zpěváka Karla Gotta (†80), která nese název Vánoční.

Gott na ni pracoval se zpěvákem a textařem Richardem Krajčem (43) a jeho kapelou Kryštof. A nutno podotknout, že sklízí u fanoušků obrovský úspěch. Málokdo ale ví, že byla nahraná ještě dřív než hit Srdce nehasnou, kde Karel zpívá po boku dcerky Charlotte Elly (14).

Také vás může zajímat ...

Požádal ho o laskavost

Když Krajčo před rokem skládal píseň Vánoční, hned ho jako interpret napadl právě Karel. Dlouho se ale styděl a váhal, jestli má mistrovi napsat. Nakonec se pochlapil, a přece jen mu ukázku písně poslal. Tomu se zalíbila, a tak si plácli.

Pár dní nato ale Krajčovi zavolal Gott s manželkou Ivanou (44) a požádali jej o laskavost. Poprosili ho, jestli by nesložil duet pro něj a dceru. A tak vznikla Srdce nehasnou. Proč byla ale nakonec vydaná jako první?

Chtěl vyvolat vzpomínku

Většina lidí, která s Karlem Gottem spolupracovala, se shodla na tom, že je zpěvák silná osobnost. On sám si moc přál, aby písnička Vánoční vyšla až rok po jeho smrti, před vánočními svátky. Chtěl se všem svým fanouškům připomenout právě v tomto magickém období.

To se mu jednoznačně povedlo, protože písnička je hitem a krásná slova a melodie posluchače doslova dojaly. Krajčo dokonce pronesl, že lituje toho, že se ke spolupráci s Gottem nerozhoupal dřív a nestihli tak víc takových počinů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama