Poslední přání Františka Peterky: Smrt!

Už to vzdal

František Peterka.

Zdravotní stav FRANTIŠKA PETERKY (94), kterého národ zná jako pohádkového Krakonoše, se ze dne na den zhoršuje. Herec už se o sebe nedokáže sám postarat, a tak byl umístěn do zdravotnicko-sociálního zařízení, kde pečují o těžce nemocné a nemohoucí pacienty.

Na začátku letošního roku se herec radoval, že zvítězil nad rakovinou jazyka, kvůli níž podstupoval čtyři měsíce náročnou léčbu ozařováním. Už to Pak to chvíli vypadalo, že se znovu vrací do skvělé formy, ale teď údajně nemůže už ani chodit a jediné, za co se modlí, je vlastní smrt. V roce 2011 měl navíc autonehodu, kvůli které musel dvaačtyřicetkrát na operační sál.

Na nemocničním lůžku tedy v posledních několika letech trávil více času než doma. Není divu, že se cítí ze všeho unavený. Všichni jeho příznivci ale doufají, že se mu síly a chuť do života zase vrátí, jako tomu bylo i předtím.

Také vás může zajímat ...

Nezbývá tedy než doufat v zázrak.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...