Postará se o Obermaierovou syn? Sužuje ji další nemoc

Při každém dalším zranění si herečka i její rodina musí říkat, že nic horšího už přijít nemůže. Jenže na hvězdu seriálu Ulice Jaroslavu Obermaierovou (72) jako by se nemoci a nešťastná zranění lepila.

Po vážném úrazu nohy, kterému se nevyhnula loni na podzim při procházce lesem, je momentálně opět nemocná. Bude snad znovu ohrožené natáčení populárního seriálu? Tentokrát si Jaroslava přivezla zdravotní komplikace z dovolené, na kterou se vydala bez svého milovaného syna Jarouška (37).

Také vás může zajímat ...

„V sobotu jsem přijela od moře a je mi tak zle. Ještěže alespoň nemusím trávit dny v Praze. Spala jsem tam po návratu jednu noc, a nedalo se tam vůbec vydržet. Takové dusno! A strašná vedra,“ nadávala na oněch pár dní v roce, kdy měla odpočívat a čerpat síly. Navíc to, co vypadalo zpočátku jen jako obyčejné nachlazení, bylo mnohem horší. „Je to hrůza, nemůžu vůbec dýchat.

A ještě se mi k tomu přidala záda,“ postěžovala si.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...