Postěžoval si na své kolegy

Ačkoli i legendární zpěvák Dalibor Janda (67) přišel kvůli koronaviru o spoustu koncertů, nemá potřebu si stěžovat na nepřízeň osudu. Naopak podobné chování odsuzuje. „Když slyším, jak fňukají, jsem naštvaný,“ netají se Janda.

A říká, že pokud se někdo nedokáže uživit, měl by jít dělat něco jiného. „Některá děvčata už šla do supermarketů,“ poznamenal zpěvák a měl patrně na mysli herečku Barboru Mottlovou (34), která se dlouho neupejpala a posadila se za kasu v obchodě.

Také vás může zajímat ...
Do nebes vychválil jen Mottlovou, která si našla brigádu.

Jediné, co trochu Dalibora trápí jsou obavy z toho, aby nebyly zrušeny i jeho podzimní koncerty. Bojí se totiž, že se společenské akce kvůli nezodpovědnosti lidí začnou znovu omezovat.

Během léta si ale užil několik koncertů, o které je stále velký zájem a něco si tak vydělal. Pokud by tedy podzim znovu přinesl omezení a zákazy, patrně by ho to do finanční tísně nedostalo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...