Postlerová myslela na sebevraždu?

Není toho málo, co už musela vydržet herečka Simona Postlerová (52). Autismus syna Damiána (22), před lety rakovina manžela, jazzového kytaristy Zdeňka Hráška (62), která ho nejprve připravila o oko a loni, když mu napadla i játra, nakonec i o život.

Půl roku od smutné události ji žal ještě nepřebolel, ale útěchu nachází v práci. „Pomáhá mi víra. Nebýt té, nešlo by ani dál žít… Vzpomínám na jeho velkorysost, na jeho neuvěřitelnou vnitřní sílu,“ svěřuje se herečka. Hodně jí pomohla práce v Divadle Ungelt s kolegyní Reginou Rázlovou (69) na představení Miss Dietrich lituje, které mělo premiéru minulý týden.

„Nejsme jen kolegyně, jsme kamarádky.

Simča byla při mně, i když jsem byla ve srabu,“ prohlásila Regina Rázlová, která sama v dubnu letošního roku prodělala nebezpečnou plicní embolii.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...