Postránecký má strach z dědičné nevyléčitelné nemoci

Nechce napřímo říct, co přesně mu je. Jen přiznal, že bojuje s vážnou chorobou. Ale už z jeho vykrucování je patrné, že má herec Václav Postránecký (74) ze svého nynějšího zdravotního stavu strach. Jde snad o rakovinu? „Údaje o rakovině tlustého střeva mě opravdu děsí.

Také vás může zajímat ...

My měli toto onemocnění v rodině, takže si dokážu představit, co to znamená,“ svěřil se s rodinnou minulostí. Svým fanouškům poslal vzkaz, že prochází zásadní etapou života, ke které se musí postavit, jak nejlépe dokáže.

Jen aby si nepřivodil zákeřnou nemoc samotnou hrůzou z ní. I to je totiž podle lékařů možné. Není to ale zdaleka poprvé, co si snaží za každou cenu zachránit život. Už před sedmnácti lety totiž přepral infarkt sleziny a otravu celého organismu. S bojem o holý život tedy má své zkušenosti. Nevzdá se Václav ani tentokrát?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...