Poštvala proti sobě fanoušky!

Začátkem září musela Lucie Bílá (54) podstoupit karanténu po nákaze koronavirem. Doufala prý, že se jí virus obloukem vyhne, což se bohužel nestalo. Rozhodla se o všem otevřeně mluvit na sociální síti, kde mimo jiné popsala průběh své nemoci.

Ovšem část fanoušků, kteří jí obvykle leží u nohou několikanásobná zlatá slavice rozčílila. „Můžu vám říct svoji zkušenost, že to je jen blbá chřipka, která se dá přežít,“ uvedla zpěvačka. Podle jejích slov je třeba si na virus zvyknout a být na sebe opatrný, ale jinak by z toho prý žádnou hrůzu nedělala.

Také vás může zajímat ...

Mnoho lidí slavici popřálo brzké uzdravení, mnozí však měli dojem, že Bílá svým vyjádřením celou situaci opovážlivě zlehčuje. A to je podle nich naprosto nepřijatelné, když v souvislosti s koronavirem zemřelo mnoho lidí.

Lucie, jak se někteří vyjádřili, podporuje ty, kteří nechtějí respektovat nařízení vlády. „To, že u vás to neskončilo tím horším průběhem a hospitalizací, neznamená, že váš soused na tom nemůže být hůř,“ rozčílila se jedna fanynka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...