Poštve si proti sobě příznivce?

Je to téměř dva roky, co herec Viktor Preiss (71) přestal působit v Divadle na Vinohradech. Tehdy to byla velká rána pro jeho obdivovatele, kteří ho nadmíru zbožňovali. Teď ale udělal něco, čím si je patrně znovu poštve proti sobě! Preiss se totiž pochlubil, jak moc si užívá svého hereckého důchodu.

Také vás může zajímat ...

Jednou za čas mu prý stačí, aby si vydělal balík peněz za filmovou roli a poté si už jen užívá pohody v klidu domova. Navíc se naparoval, jaká nádhera je lenost a že alespoň už nikomu nemusí dokazovat, jak je talentovaný.

Teď prý nabízené zakázky velmi zvažuje a užívá si svého pohodlí v přepychu. Aby se ale jednoho dne nestalo, že žádnou nabídku nedostane a v divadle už na něj nebudou zvědaví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...