Poté, co vyšla najevo nevěra Ivety Bartošové, předávkovala se léky a chtěla zemřít!

Milostné skandály Ivety Bartošové 4. díl

Milostný život Ivety Bartošové (+48) postupně nabíral na obrátkách. Zatímco s Ladislavem Štaidlem (74) byla dvanáct let, pak následovaly vztahy, které často nepřežily pouhých pár měsíců. A také jedna nevěra.

Vztah Ivety Bartošové (+48) s otcem jejího syna Ladislavem Štaidlem (74) prošel několika krizemi. Ačkoliv Ladislav byl ženatý a měl kromě Ivety i další milenky, jí samotné nevěru netoleroval. Zpěvačka si to ale nenechala líbit a úmyslně se vyspala s jedním mladým hercem.

Také vás může zajímat ...

Svedla ho schválně!

V první polovině 90. let byla Iveta na vrcholu své kariéry. Prohlašovala prý, že co se týká zpěvu, už víc dokázat nemůže. Protože Ladislav měl vliv a známosti, poprosila ho, jestli by jí nesehnal nějakou filmovou roli. Hudebník rozhodil sítě a zanedlouho Iveta dostala nabídku zahrát si ve filmu Svatba upírů. Jednalo se o poměrně velkou roli, kterou zpěvačka s nadšením přijala.

Brala to jako odrazový můstek k rozšíření své popularity. Hereckým partnerem Ivety byl Rudolf Hrušínský nejmladší (49). Mezi oběma kolegy přeskočila jiskra. Zatímco Rudolf se spíš zamiloval, Ivetě se jednalo hlavně o erotické hrátky. Chtěla vyloženě mladého herce svést – a povedlo se jí to! Později ve své knize vzpomínek svůj krok obhajovala slovy: „Udělala jsem to kvůli sobě.

Aby přežilo moje ego a abych v sobě jako ženská měla ještě trochu hrdosti.“ Noc lásky si oba užili, i proto, že věděli, že nic víc stejně nepřipadá v úvahu. „Rudla mi potom dokonce na dveře mého pokoje napsal rtěnkou: Miluji tě. Pak se už ale nikdy nic podobného neopakovalo.

Byl to rozumný kluk a pochopil, že to byl jen úlet,“ popisovala zpěvačka.

První pokus o sebevraždu

Iveta si rozhodně nepřála, aby se o jejím úletu dozvěděl Ladislav, jenže se svěřila svým tajemstvím sestře Ivaně (53). A právě od ní se to partner dozvěděl. Hodně to ranilo jeho ješitnost. Výsledkem bylo, že se s Ivetou rozešel a dal to světu najevo. „Řekl, že mám hned vypadnout z bytu a druhý den ráno si sbalit věci,“ líčila Iveta tíživou scénu. „Nebyla žádná facka.

Jen mi řekl, že se se mnou rozchází, ať vypadnu. A šel spát.“ Ladislav měřil dvojím metrem. Iveta později vyprávěla, jak jí předtím sám vyprávěl, s kým vším spal a jak mu to dělalo dobře. Z toho, že jí chce opustit, se zpěvačka zhroutila. Poprvé se pokusila o sebevraždu. Chtěla se otrávit léky a napsala dopis na rozloučenou.

Když přišel Ladislav domů, nemohl se dostat do bytu, klíče byly v zámku zevnitř. „Přes okno jsem na zemi vidět ležet bezvládnou Ivetu, prázdné obaly od léků a také dopis na rozloučenou,“ líčil hudebník záchranu své partnerky. „Bezpečnostní sklo ale nešlo rozbít ani kramflekem, a tak jsem utíkal dolů do kanceláře pro kladivo.

Naštěstí v sousední nemocnici u Apolináře sloužil kamarád, který Ivetu rozchodil.“

Utekla večer před dovolenou

Po letech to pak byla Iveta, která Ladislava opustila. To už spolu měli syna Artura (23). Ladislav si přál, aby se jeho partnerka plně věnovala společnému potomkovi. Dohodli se na tom, ale Iveta domluvu porušila. Měla najednou spoustu práce. Dostala nabídku zpívat v muzikálu Dracula.

Ladislav se pokoušel její práci omezit a v agentuře vydal dekret, který povoloval „prodávat“ Ivetu maximálně patnáctkrát za měsíc. Nato mu Iveta oznámila, že přestupuje do stáje Karla Svobody (+68). Ladislav měl v úmyslu se rozumně domluvit a koupil rodinnou dovolenou na Kanárských ostrovech, během které si to chtěl s Ivetou vše vyříkat.

Zdálo se, že spolu opravdu odletí, Iveta si vzorně sbalila věci. „Jenže nebalila na dovolenou, ale na noční útěk s bezbranným klukem v náručí,“ konstatoval hudebník. Po dvanácti letech tak skončil vztah, který byl pro Ivetu určitě nejdůležitější. Měla sice vytouženou volnost, ale platila za to daň. „Najednou jsem byla na všechno strašně moc sama,“ vzpomínala.

„Přišla jsem odchodem od Ládi do jisté míry o všechno.“ Nevzdala to a odrazila se ode dna. Vytvořila si rodinné zázemí, založila a vedla agenturu, starala se o syna. „Špatně jsem si ale rozložila síly a najednou se pomalu začalo všechno hroutit,“ přiznala Iveta.

Pravdou je, že už na tom nikdy nebyla tak dobře, jako když žila s Ladislavem Štaidlem – ani profesně, ani osobně.

Nechtěl další žárlivé scény!

Při práci na muzikálu Pomáda se Iveta seznámila s mladým slovenským hercem Karolem Csinem (43). Nejprve si prý nepadli do oka, ale po lidské stránce si celkem rozuměli. Byl to vlastně první partner od doby, kdy si Iveta dala od mužů na nějakou dobu přestávku. Možná i proto z její strany padala vzletná slova o tom, že konečně našla chlapa svého života.

„Je sice mladý, ale už pěkně dlouho jsem nepotkala tak zodpovědného a vyzrálého muže,“ řekla novinářům. Tenhle zdánlivě nadějný vztah ale vydržel jenom pár měsíců. Iveta na svého mladšího přítele žárlila a její scény mu začaly vadit. Byla to příliš velká cena za to, že se najednou stal mediálně známým.

Než aby podstupoval další hysterické výstupy zpěvačky nebo její stíhací telefonáty, raději to vzdal. Iveta pak oznámila, že se rozešli kvůli velkému věkovému rozdílu. Zůstali ale přáteli, a když byla po pěti letech Iveta hospitalizována na psychiatrické léčebně kvůli závislosti na alkoholu, Karol se tam za ní vydal. Údajně mu prý poslala SMS zprávu s prosbou o pomoc.

Herec pak prohlásil, že Iveta je v pořádku a že si povídali jen o běžných věcech.

Konec po čtyřech měsících

Další krátký, ale intenzivní vztah prožila Iveta s designérem Danielem Bartákem (46). Vkládala do toho velké naděje, protože se jednalo o člověka, který nepůsobil v showbyznysu. Měl dobrý vztah i k jejímu synovi – na horách ho například učil lyžovat. Idylka ale vydržela jen čtyři měsíce.

O sedm let mladší partner se s ní rozešel ze stejných důvodů jako Karol Csino: vadily mu její žárlivé scény. Do médií ale zpěvačka tvrdila, že vztah ukončila sama. Zůstala opět bez partnera, ale na dlouho to nebylo.

Brzy do jejího života vstoupil další muž, herec Zdeněk Podhůrský (60).

Jednoho Bartáka nechala kvůli lásce k jinému!

Iveta se s muži nerozcházela jenom soukromě, ale i pracovně. Předtím, než se jí ujal Ladislav Štaidl, spolupracovala hodně se Zdeňkem Bartákem (66). Ten jí začal dělat manažera znovu po patnácti letech. Tehdy byla Iveta v problémech, brala antidepresiva. Ačkoliv od toho Zdeňka všichni zrazovali, přece jen se rozhodl jí pomáhat. Rozjezd byl slibný, i když už to nebyla ta Iveta jako před lety.

Jenže pak se zamilovala do Zdeňkova jmenovce Daniela a všechno šlo stranou, takže spolupráce skončila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...