Potkávají se jen v ložnici

KVIFF 2018 - Beseda Prvni republika III - Dum Ceske televize

Jednou zatěžkávací zkouškou za druhou prochází manželství herečky Veroniky Arichtevy (32) a režiséra Bisera Arichteva (42). Sice společně tráví hodně času, ovšem většinou to je na pracovišti, a ne v soukromí.

Velkým testem jejich lásky byla také účast Veroniky v taneční show StarDance, kde nakonec skončila na krásném čtvrtém místě. Zatím jí ustupuje Biser kvůli ní dokonce odmítl lukrativní pracovní nabídku, aby ji mohl podporovat a být jí nablízku.

Také vás může zajímat ...

„Často se potkáváme jen v té ložnici,“ prozradila krásná brunetka něco, co většina žen uchovává pouze ve svém tajném deníčku. To je samozřejmě i velkou překážkou v tom, aby společně začali pracovat na vytouženém miminku.

Společné děti v nedohlednu O něm naposledy Veronika promluvila minulý rok v létě a přiznala, že založení rodiny odložila právě kvůli taneční soutěži. Dlouhodobě je pro ni evidentně důležitější kariéra a zatím se nedokázala překonat a uvědomit si, co je v životě skutečně nejpodstatnější.

Biser na ni nejspíše jako otec desetiletého Theodesia nijak netlačí, ovšem nejspíše by byl raději, kdyby to přišlo co nejdříve, dokud má ještě na výchovu dostatek sil. To by ale musel svoji manželku nejdříve přesvědčit, že třeba rok oddechu od práce nutně nemusí znamenat, že to bude mít negativní dopad na její kariéru.

Však ji ve většině případů zaměstnává právě on.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...