Potřebuje nutně peníze na léky?

Pomalu začíná vyplouvat na povrch, že herečka Jaroslava Obermaierová (72) pravděpodobně řeší menší finanční krizi. I přes silné bolesti zad, které se jí stále nezlepšují, se totiž vrací do Divadla Broadway, kde jí byla nabídnuta jedna z výrazných rolí v chystaném muzikálu Kvítek mandragory.

Jenže jak sama prozradila, je stále závislá na lécích a není si úplně jistá, jestli vůbec tuto fyzickou zátěž ustojí. Navíc v poslední době zhubla neuvěřitelných dvanáct kilo. Na co hlavně potřebuje peníze?

Také vás může zajímat ...

Není to tak dlouho, co světem prolítla informace, že jí pojišťovna nechce proplatit nákladné medikamenty za čtvrt milionu korun, které by jí měly pomoci k uzdravení.

Herečka se tak nejspíš rozhodla bojovat na vlastní pěst. Jak dlouho to ale ještě vydrží?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...