Potřebuje vydělávat

Má doma sice několikaměsíční dcerku, ale práce se rozhodně nebojí. Herečka Miluše Bittnerová (42) se zřejmě snaží brát každý kšeft, který se jí nabídne, aby alespoň o trochu navýšila jejich rodinný rozpočet.

Její manžel Renda (46) se sice snaží a v práci je každý den, ale peněz není nikdy dost. Miluščino těhotenství nebylo ideální, protože ho téměř celé proseděla na invalidním vozíku. Měla totiž problémy s kolenem, ale už je naštěstí vše v pořádku.

Také vás může zajímat ...

Být jen matkou v domácnosti jí ke štěstí nestačí

Z narozené a zdravé dcery má obrovskou radost a chce jí dopřát všechno, co je potřeba. Nejspíš proto nedávno přijala nabídku usednout v porotě Miss Junior, a pokud může, přijímá i moderátorské nabídky. Bittnerová nechce nechat všechny starosti s financemi na svém muži a je vidět, že jí nedělá problém přiložit ruku k dílu, pokud je potřeba.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...