Potřebuje změnu! Našel si manžel milenku?

Její první rozvod byl velmi bouřlivý. ADÉLA GONDÍKOVÁ (46) na něj také do smrti nezapomene. Po deseti letech si ho ale možná zopakuje. Zase od ní její manžel utíká?

Rok po jejich svatbě se objevily první vážné spekulace, zdali ti dva náhodou nechystají rozvod. Důvody by k tomu měli oba.

Také vás může zajímat ...

Zatímco Adéla Gondíková (46) vydělává, stará se o domácnost a zároveň peskuje manžela, co všechno musí ve volných chvílích dělat, její manžel Jiří Langmajer (53) údajně spřádá plány, jak se z manželství vyvléknout.

Přitom to byl on, kdo poslední roky na Adélu tlačil, aby si ho vzala. Herečka se totiž z pochopitelných důvodů do manželství zrovna dvakrát nehrnula.

První manžel odešel kvůli jiné

Z toho prvního se totiž dodnes tak úplně nevzpamatovala. Ještě stále má v živé paměti, jak na ni manžel mezi kamarády i do médií plival jen samou špínu a tvrdil, že s ní není žádná řeč.

Láska mezi nimi vyprchala a bohužel nezůstali ani přáteli. Na sklonku jejich manželského soužití to spíš vypadalo, že spolu vedou válku, než že by se chtěli rozejít v dobrém.

Byli svoji šest let, ale v posledních měsících už to dost skřípalo, a jak se v hereckých kuloárech říká, mohl za to právě Adélin bývalý manžel Ondřej Brousek (39). Ten si měl totiž najít za Adélu náhradu.

Zamiloval se do manželčiny kolegyně Anny Remkové (40). V té době byly jejich dceři pouhé čtyři roky, a tak Gondíková samozřejmě chtěla manželství zachránit.

Jenže všechno tak vygradovalo, že spolu dodnes nemluví. Řeší spolu jenom to nejnutnější ohledně jejich Nely (15), a to maximálně několikrát do roka.

Byl rozvod její chyba?

Existují ale i tací, kteří tvrdí, že to všechno byla Adélina vina, protože byla na manžela až moc přísná. Také hrálo roli, že tou dobou byl on z těch dvou slavnější a vydělával víc peněz. Herečka chtěla podle všeho pořád víc a hnala se za penězi a úspěchem, aby se svému muži vyrovnala.

A Brouska zřejmě její ctižádostivost přestala bavit, a tak si našel ženu skromnější, která upřednostňuje rodinu před kariérou. Adéla však na rozvodu rozhodně vydělala.

Nebýt něj, nikdy by se blíž neseznámila s Jiřím Langmajerem.

Povedlo se jí nemožné

Začali si spolu ještě před jejím rozvodem, proto vztah ze začátku urputně tajili. Dokonce se po několikatýdenním randění rozešli, protože ji Langmajer měl podvádět s kolegyní.

Nakonec si ale k sobě zase našli cestu a herec zjistil, že Adéla je pro něj tou pravou. A tak ji požádal o ruku. Ale vzhledem k tomu, že od konce nešťastného manželství s Brouskem uplynula teprve krátká doba, odmítla ho.

Zkoušel to pořád dál, ale odpověď byla stále stejná. Nevadilo jí žít „na psí knížku“. A Langmajer se tedy smířil s tím, že jeho vyvolená se jeho ženou zkrátka nestane. Někdejší proutník se tak zamiloval, že mu ani nevadilo, že si s ním Adéla dělá, co chce.

Udělala z něj muže, který víc času tráví doma než ve společnosti. Všichni se divili, jak je to možné. Podařilo se jí nemožné. Adéla po jeho boku ale také rozkvetla.

V kariérním žebříčku se posunula o několik příček výš, hlavně díky Ordinaci v růžové zahradě, a konečně mohla být pyšná na to, že jsou si s partnerem rovni a nikdo není slavnější ani bohatší.

Hospoda se opět stala jeho druhým domovem?

Všechny nakonec minulý rok zaskočila skutečnost, že Adéla konečně na jeho žádost kývla a Langmajerovi se tak splnil jeho dlouholetý sen. Adéla se stala jeho ženou.

Všem, kdo si snad mysleli, že ti dva se dřív rozejdou, než vezmou, vzali vítr z plachet. A z Langmajera se tak stal ofi ciální podpantoflák, kterého paparazzi zachycovali místo na divokých večírcích na zahradě jejich domu, jak obstarává, co je třeba.

Je ale možné být po téměř deseti letech vztahu pořád zamilovaný? Čím dál více se u těch dvou ukazuje, že skutečně může někdy zdání klamat. V posledních měsících to totiž vypadá, že Langmajer od své partnerky utíká za přáteli, které kvůli ní posledních pár let dost zanedbával.

Hospody se údajně zase staly jeho druhým domovem. Dokáže v nich prosedět celé hodiny. Bez Adély.

Chce dohnat, co doteď nestih

V druhé polovině minulého roku to dokonce vypadalo, že se chystá na dlouhou dovolenou v zahraničí. S kamarády, nikoli s Adélou. Jenže z toho nakonec nejspíš sešlo, nebo byl výlet odložen na neurčito.

Bylo to kvůli koronaviru, nebo je za tím úplně něco jiného? Langmajer byl vždycky považován za lamače ženských srdcí a také se o něm říkalo, že mu žádná nedokáže odolat. A nejspíš je to tak doteď.

Před necelými čtrnácti dny se totiž na veřejnosti měla objevit informace, že se Langmajer začal stýkat s jinou ženou. A opět má jít o kolegyni, s níž hraje v jednom divadelním představení.

Možná si uvědomil, že nemládne, a prožívá, tak jako mnozí jeho vrstevníci, krizi středního věku. Nejspíš tak chce dohnat, co doposud nestihl. Hrnul se do svatby a nyní to vypadá, že by z ní nejraději zase vycouval.

Navíc je pro ženy stále atraktivní a dávají mu to najevo. Ve společnosti je zábavný a rád si zafl irtuje. Proto dostává ve fi lmech hlavně role milovníků.

Minulost se opakuje?

Co ale Adéla? Je možné, že se historie opakuje. A možná i z podobných důvodů. Stejně jako byla přísná a nekompromisní v případě Brouska, taková je i v případě Langmajera.

Vždy měla chtít po svých partnerech, aby bylo po jejím. A cokoli řekla, to zatím Langmajer udělal. Ovšem od té doby, co se zase začal stýkat se svými kamarády, třeba přišel na to, že udělal chybu.

Vždyť může milovat ženu a zároveň neztrácet kamarády. Je ale nepravděpodobné, že by došlo na rozvod z hereččiny strany. Té už jeden bohatě stačil. Ovšem u Langmajera si tím nikdo tak úplně jistý není.

Když se zamiluje, je schopný všeho. Otázka je, zda by hodil za hlavu desetiletý vztah, který z něj udělal lepšího člověka. Krize středního věku pomine… A co potom? Adéla ale rozhodně nechce být ta druhá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...