Potvrdila rozchod a zároveň nový vztah

Naše nedávné spekulace o tom, že už hvězda seriálu Ulice Malvína Pachlová (29) netvoří pár s kolumbijským režisérem Juanem Davidem (37) se nakonec ukázali jako pravdivé.

Herečka přiznala, že je momentálně ve vztahu, který je teprve na samotném začátku. „Jsme spolu docela chvilku,“ prozradila herečka, která byla v posledních týdnech spojována s talentovaným zpěvákem Martinem Schreinerem (22).

Také vás může zajímat ...
Láska s Juanem už je minulostí

Ačkoli ale k němu má blízko a hodně ho podporovala i v SuperStar, podle našich informací je jejich vztah jen čistě přátelský. Partnerem Malvíny je tak někdo úplně jiný. Jeho identitu ale zatím herečka tají a zdá se, že dokud to půjde, tak se veřejnost nedozví.

Evidentně se ale jedná opravdu o hodně čerstvou záležitost a společně tak prožívá takovou tu počáteční zamilovanost. A není divu, že si tohle vše chtějí s partnerem nechat sami pro sebe a dokud to půjde, netahat do toho ostatní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...