Potvrdilo se: už je zasnoubená!

Zlatá slavice Lucie Bílá (52) dlouho mlžila o jejím vztahu s udělaným nápadníkem Radkem Filipim (35), který ji okouzlil svým šarmem a vytrvalostí. Teď už konečně sama přiznala, jak to mezi nimi je! „Dnes jsou to dva roky, co mi ten můj „vysněný“ navlékl na prst prsten a bez papírování a svatebních zvonů se stal mým vyvoleným a dělá můj život neobyčejně krásný,“ napsala na sociální síti Lucie.

Jenže každý moc dobře ví, že v jejich případě bylo hned několik rozchodů, který ani jeden z nich dobře nenesl a spíše jim to navzájem ubližovalo, než pomáhalo. I proto se k sobě vždy vrátili. Ale někteří kamarádi jsou vůči nim skeptičtí a bojí se, že vývoj událostí, se kterými se pochlubila, může Radkovi spíše ublížit.

Také vás může zajímat ...

Dle nich nebude muset ustát mediální tlak a celý vztah tak nedopadne dobře!

Mají pravdu, nebo jsou to jen plané řeči?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...