Potvrzeno: Koptík je zlatokop!

Novopečený básník a nenasytný milenec Ondřej Koptík (33) už má možná další oběť. Na svém facebooku si vystavil fotku se zaměstnankyní Novy Barborou Šimkovou (24) v důvěrném objetí.

Jak vážné to ale je, nesdělil, pouze vypouští další pozoruhodná prohlášení. Poté, co byl vyhozen rodiči ze svého dětského pokojíku, schoval se před veřejností v jakémsi horském hotelu. Jeho poslední litanie se dotýká jeho manželky Pavlíny (30). I její sexuální chování dal v plen veřejnosti a mimo jiné napsal, že nějakou dobu chodil a spal jak s Hanou Gregorovou (65), tak se svou exmanželkou.

Pochlubil se, že sex na drogách je nekonečný. Přiznal se, že po prvních milostných schůzkách se stárnoucí herečkou očekával, že dostane auto, ale k vánocům dostal pouze stírací losy.

Barboro, jestli s ním něco máte, nazujte tenisky – a zdrhejte!

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...