Potýká se s mnoha nepřejícími lidmi

Zjistit, kdo je novým partnerem herečky, známé ze seriálu Modrý kód, Kateřiny Brožové (52), je opravdu velkým oříškem. Stále ho totiž tají, ačkoli z její nedávné dovolené bylo patrné, že ji rozhodně nestrávila sama.

Proč se tedy k nové lásce nechce přiznat? Že by se snad bála, že kdyby identitu údajného nového partnera odhalila, způsobila by mu tím velké problémy? Vše tomu nasvědčuje a je klidně možné, že si Kateřina užívá třeba s ženatým mužem, který ještě nemá vyřešenou svou minulost.

Také vás může zajímat ...
Zvykla si na luxus, kterého se nevzdá.

Pak by totiž dávalo smysl, že se snaží vše ututlat. Co je ale skoro jisté je, že to bude asi dobře zajištěný muž. Vždyť poslední roky strávila Kateřina po boku mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (51), se který si navykla na určitý životní standard.

A pokud tedy v současné době opravdu s někým randí, asi to s ohledem na její budoucnost, nebude někdo, kdo má hluboko do kapsy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...