Pověsí herectví na hřebík?

Ze zdravotního stavu své maminky se psychicky hroutí herečka Eliška Balzerová (69) a dokonce zvažuje konec kariéry. Své emoce nedokázala udržet na nedávném koncertě Světlo pro Světlušku. Prozradila, že zdravotní stav její matky Havránkové (96) je velmi špatný a přestává pomalu vidět.

Také vás může zajímat ...

Balzerová tak přemýšlí o tom, že se oni bude sama starat. Ta žije navíc na Moravě, proto se spekuluje, jak to Eliška udělá s prací. Už před lety uvažovala o hereckém důchodu, nakonec ale pokračovala. Momentálně ji to však už asi opravdu nemine Prozradila také to, že se chce podílet na výchově svých vnoučat.

Není divu, když obětovala tolik let herectví, že si na stará kolena přeje udělat čas i na svou rodinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...