Povolání si vybral dobře

Už jako malý kluk v herectví vynikal. Herci Jakubu Prachařovi (35) dávali rodiče Dana Batulková (61) a David Prachař (60) spoustu hereckých rad, ale cestu si Jakub přece jen musel vyšlapat sám. Rodiče na svém synkovi poznali, že bude chtít jít v jejich šlépějích, a měli pravdu.

Když Jakuba začali dávat na jeho první herecké kroužky, byl naprosto unešený. Bylo vidět, že po svých rodičích zdědil herecký talent, a ti na něj byli oba pochopitelně pyšní. Poprvé se v televizi objevil už ve čtyřech letech, a to jako host v pořadu Manéž Bolka Polívky. Tou dobou byl ještě hodně malý a herectví bral spíš jako druh zábavy.

Také vás může zajímat ...

Umí v tom chodit

Ve filmu si Jakub poprvé zahrál ve svých třinácti letech. Šlo o film s názvem Past. Poté by se dalo říct, že šel z filmu do filmu.Jako modrooký blonďák byl u režisérů velmi žádaný, ale někteří si mysleli, že jde o protekci ze strany rodičů. Tyto fámy se však nikdy plně nepotvrdily a Jakub si stojí za tím, že protekci od rodičů nikdy nepotřeboval.

Po filmu Past se Prachař objevil i v dalších snímcích, jako například Jak chutná láska, Úlet, Milenci a vrazi nebo Boháč a chudák. Nezletilý Prachař se téměř nezastavil a ke všemu se rozhodl studovat DAMU.

Nicméně studium nestíhal a dával přednost hereckým nabídkám, proto studium nedokončil. V současnosti se herec nevěnuje už jen herectví, ale také moderování..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...