Povyšuje se nad ostatní

Ačkoli má za sebou úspěšnou kariéru doma i ve světě, to co si dovolila modelka Andrea Verešová (38) je na pováženou. Ostře se totiž pustila do svých kolegyň, které v podstatě hromadně označila za narkomanky nebo „životní trosky“.

„Tak potichu je pozoruji. Je hodně topmodelek, které, když jsou na vrcholu…. Ale velmi mnoho z nich buď skončí na drogách, nebo bez rodinného zázemí a mám pocit, že jim už ujel vlak,“ nebrala si servítky Verešová.

Také vás může zajímat ...

Jediné, které označila za světlé výjimky jsou Tereza Maxová (47) a Eva Herzigová (45). Navíc se ještě všem pochlubila tím, co všechno ona dokázala, a že si nemusela hledat chlapa kvůli penězům, protože byla sama za vodou.

Nicméně i ona by si měla zamést před svým vlastním prahem, protože samozřejmě i ona není dokonalá. Na pováženou je například její závislost na sociálních sítích, kam přidává, dá se říct, pouze fotky mířící na mužské fanoušky.

Málokdy se pochlubí něčím jiným než prsy nebo vypracovaným pozadím.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama