Povzbuzující likér z aloe

Aloe je skutečně univerzální léčivka. Pokud ji budete užívat vnitřně, může vám pomoci od chronické zácpy, nadýmání, a při léčbě kloubních nemocí.

Jestli nevíte jak na to, můžete si doma připravit léčivý likér. Pro jeho výrobu budete potřebovat 500 g medu, 700 ml kvalitního červeného vína, 100 ml čistého lihu a 300 g rozemletých listů Aloe vera starších 3 let. Všechny suroviny smíchejte a směs uzavřete do tmavé lahve. Uskladněte na 5 dnů do tmavé místnosti.

Také vás může zajímat ...

Poté sceďte, vždy jen dávku na 1 týden. Prvních 5 dní kúry pijte likér 3× denně 1 čajovou lžičku 2 hodiny před jídlem. Později pijte 2× denně 1 polévkovou lžíci 1 hodinu před jídlem. Doporučená délka kúry je 2 až 3 týdny 2× během jednoho roku.

Likér z aloe pomáhá při vředových onemocněních, trvalých bolestech hlavy, ekzémech, onemocnění ledvin, astmatických onemocnění a onkologických potížích.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama