Požádal ji o ruku večer před televizí!

U mělce s citlivou duší není těžké vychýlit z rovnováhy. Výjimkou není ani jinak ostřílená herečka lepých tvarů Alice Bendová (47), se kterou málem seklo, když ji přítel, obchodník s ojetými auty Michal Topol (35), požádal večer, při sledování televize, nečekaně o ruku.

Svoji žádost dotvrdil okázalým prstenem, zdobeným několika brilianty. „To ti to trvalo, Ty můj blboune nejapnej. Sice nejsi romantik, ale ten prstýnek je pohádkovej,“ rozněžnila se herečka ze Slunečné na svém Instagramu.

Také vás může zajímat ...
Přítel si dal s výběrem fakt záležet!

Těžko říct, zda byl nápadník touto reakcí polichocen, každopádně mu seriálová MUDr. Charvátová řekla své Ano, čímž byla mise úspěšně splněna. Těžko ovšem zaručit, že vdavky proběhnou letos, každopádně to těm našim mladým přejme, však už spolu jsou devět let.

Alice se bude vdávat podruhé, jejím prvním vyvoleným byl od roku 2004 hokejista a olympionik Václav Benda (45), který se však ukázal být chronickým nevěrníkem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama