Poznáváte potvoru ze Slunečné?

Produkce nejsledovanějšího seriálu nadšená nebude, ale představitelka záporačky Sylvy, herečka Barbora Jánová (30) přistoupila k razantní změně vzhledu. A povedlo se!

Také vás může zajímat ...

V kadeřnické salonu jí vytvarovali rozcuch se zastřiženou ofinou a celé to ještě obarvili načerno. Jako důvod Bára uvedla, že nemohla jinak: „Měla jsem z natáčení zničené vlasy, jak se to pořád kulmuje, tupíruje, žehlí, já mám vlasy slabé,“ říká herečka, která má v seriálu účes ve stylu středního managementu.

Další důvod, který si ovšem nechává pro sebe, je snaha ozvláštnit se pro mladšího přítele, barmana Vítězslava Bečku (25), o kterém prohlašuje, že je zralejší než její vrstevníci. Co ale na její nový look řeknou v maskérně Slunečné, je otázka. Vlásenkářky nejspíš už teď připravují paruky, aby Sylva zůstala Sylvou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...