Poznejte moc domácího léčení

Staňte se čarodějkou a léčitelkou a probuďte v sobě schopnost uzdravovat sebe i své okolí!

Jak zlepšit vidění

Východní léčitelé tvrdí, že toto zvláštní cvičení výrazně vylepšuje ostrost vidění a dokáže vás po delší době prý zbavit i několika dioptrií. Nejprve pevně stiskněte víčka a pak rychle otevřete oči.
Koulejte panenkami zleva doprava a poté obráceně. A pozor: vždycky šestnáctkrát! Pak zaostřete zrak na nějaký předmět a zase ho pomalu rozostřete.

Jak zvednout tlak

Zahřejte si dlaně třením jedné o druhou. Teplé dlaně si položte na obličej. Prostředníčky by se měly dotýkat ze stran nosu. Pohybujte dlaněmi vzhůru k čelu a pak začněte masírovat tváře. Cvičení dělejte po ránu asi třicetkrát. Masáž provádějte přesně. Upravuje krevní tlak, aktivuje mozkovou činnost, zlepšuje vypnutí pleti a oddaluje vznik vrásek.

Jak se zbavit stresu

Nejdůležitější jsou pomalé pohyby od čela k temeni po délce vlasů, které pro uvolňující efekt opakujte klidně stokrát. Můžete použít ruce nebo i masážní hřeben. Masáž hlavy provádějte hned po ránu, abyste byla svěží pro celý den. Toto rituální „rozčesávání“ zažene bolest hlavy, zbaví vás stresu, zlepší krevní oběh a upraví tlak.

Jak vyhnat migrénu

Zakryjte si uši dlaněmi. Dvanáckrát si zaťukejte na zátylek třemi prostředními prsty každé ruky. Uslyšíte zcela charakteristický zvuk. Spojte ukazováček a prostředníček na každé ruce a klepněte jimi po zátylku. Opakujte také dvanáctkrát. Tímto poťukáváním se osvěžíte při únavě, zamezíte migréně, točení hlavy, zlepšíte si sluch a paměť.

Jak zklidnit břicho

Nejprve si zahřejte dlaně jednu o druhou a položte je na břicho. Lehce ho masírujete krouživým pohybem. Nejprve asi třicetkrát ve směru hodinových ručiček a pak třicetkrát proti směru. Střídejte velikost masírovaných kruhů. Tímto cvičením zklidníte své žaludeční a střevní problémy a celkově zlepšíte své zažívání a trávení.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...