Poznejte moc domácího léčení

Staňte se čarodějkou a léčitelkou a probuďte v sobě schopnost uzdravovat sebe i své okolí!

Jak zlepšit vidění

Východní léčitelé tvrdí, že toto zvláštní cvičení výrazně vylepšuje ostrost vidění a dokáže vás po delší době prý zbavit i několika dioptrií. Nejprve pevně stiskněte víčka a pak rychle otevřete oči.
Koulejte panenkami zleva doprava a poté obráceně. A pozor: vždycky šestnáctkrát! Pak zaostřete zrak na nějaký předmět a zase ho pomalu rozostřete.

Jak zvednout tlak

Také vás může zajímat ...

Zahřejte si dlaně třením jedné o druhou. Teplé dlaně si položte na obličej. Prostředníčky by se měly dotýkat ze stran nosu. Pohybujte dlaněmi vzhůru k čelu a pak začněte masírovat tváře. Cvičení dělejte po ránu asi třicetkrát. Masáž provádějte přesně. Upravuje krevní tlak, aktivuje mozkovou činnost, zlepšuje vypnutí pleti a oddaluje vznik vrásek.

Jak se zbavit stresu

Nejdůležitější jsou pomalé pohyby od čela k temeni po délce vlasů, které pro uvolňující efekt opakujte klidně stokrát. Můžete použít ruce nebo i masážní hřeben. Masáž hlavy provádějte hned po ránu, abyste byla svěží pro celý den. Toto rituální „rozčesávání“ zažene bolest hlavy, zbaví vás stresu, zlepší krevní oběh a upraví tlak.

Jak vyhnat migrénu

Zakryjte si uši dlaněmi. Dvanáckrát si zaťukejte na zátylek třemi prostředními prsty každé ruky. Uslyšíte zcela charakteristický zvuk. Spojte ukazováček a prostředníček na každé ruce a klepněte jimi po zátylku. Opakujte také dvanáctkrát. Tímto poťukáváním se osvěžíte při únavě, zamezíte migréně, točení hlavy, zlepšíte si sluch a paměť.

Jak zklidnit břicho

Nejprve si zahřejte dlaně jednu o druhou a položte je na břicho. Lehce ho masírujete krouživým pohybem. Nejprve asi třicetkrát ve směru hodinových ručiček a pak třicetkrát proti směru. Střídejte velikost masírovaných kruhů. Tímto cvičením zklidníte své žaludeční a střevní problémy a celkově zlepšíte své zažívání a trávení.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...