Prachařovi to mají nahnuté. Co jim radí kartářka?

Ani dlouhé čekání jeden na druhého, ani dokola omílaná nevěra je, jak vidět, nemůže rozdělit. Modelka Agáta Prachařová (33) a herec a hvězda končícího seriálu Ohnivý kuře Jakub Prachař (34) si jsou prostě souzeni.

Své o tom ví i kartářka Helen Stanku. „Ti dva, ať už chtějí, nebo nechtějí, tak je k sobě pořád něco táhne. I když je to s problémy, tak oni dva mají mezi sebou pevné pouto,“ prozradila Helen něco z jejich života a dodala, že si oba ještě v budoucnu projdou pořádným kolotočem.

Také vás může zajímat ...

Naznačila snad, že po dvou svatbách, jedné spontánní a druhé oficiální v kostele pro rodinu a známé, po propíraných nevěrách a testech otcovství u malé Mii (7 měsíců) přijde ještě nějaká další a daleko horší zkouška?

Nezbývá než doufat, že pomyslné „lepidlo“ jejich vztahu bude opravdu fungovat… V opačném případě je potřeba se smířit s dalším ztroskotaným manželstvím rozpadlého českého showbyznysu…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...