Pracovat chce, dokud to půjde

Jelikož je Gábina Lašková (30) součástí nové televizní stanice CNN Prima News, jistě se jí nebude odcházet na mateřskou dovolenou vůbec snadno. „Když všechno dobře půjde a budu se dobře cítit, jako když jsem byla těhotná s Benediktem, tak si budu moci dovolit pracovat dále,“ doufá Gábina.

Také vás může zajímat ...
Doufá, že jí nějaká kolegyně nevyfoukne místo

Spolu se Sandrou Parmovou (34) a Jaroslavem Brousilem moderují pořad Nový den, přičemž Lašková je tam v roli zprávařky. A jelikož ji práce moc baví, jistě by byla ráda, kdyby se k ní mohla vrátit i po narození druhého dítěte. Dá se tak očekávat, že na mateřské nevydrží příliš dlouho.

Kdyby totiž moc otálela, mohlo by se klidně stát, že by se v pořadu osvědčil někdo jiný a už by ji do něj nepustil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama