Pracuje už pouze z donucení

Pro mnohé kolegyně to možná bude překvapivé, ale Jana Paulová (65), kterou můžete znát ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, si svůj život dovede docela dobře představit i bez divadla.

„Jsem v důchodovém věku, tak bych mohla snít o tom, kde bych odpočívala. Jenže nejsem hollywoodská , ale česká herečka a nemůžu žít z toho, co mi dá stát.

Také vás může zajímat ...
Touha po penězích jí nedovolí zmírnit tempo.

Budu pěkně pracovat, dokud o mě bude mít někdo zájem,” posteskla si Paulová s tím, že vylézt na jeviště jí pokaždé stojí nemalé přemáhání. Sama se prý herečkou vlastně ani necítí a je pro ní komplikaci namalovat si obličej a jít něco dělat.

Když už ale překoná šimrání v břiše a na jevišti stojí, nakonec je to pro ni přirozené. Ostatně jí nic jiného nezbývá. Účty se totiž neptají a Jana si na sebe vydělat prostě musí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama