Prahne po jiné tanečnici?

Potten Pannen

12Po roce si uvědomila, že by lásku se svým přítelem ráda zpečetila svatbou a dítětem. Má snad moderátorka Kristina Kloubková (41) obavy z toho, že by jí její partner Václav Kuneš (43) prchl za jinou? Tanečník letos obsadil místo na pozici porotce v televizním pořadu StarDance.

Už dlouhou dobu mluví o tom, jak má pro Kristinu připravený prstýnek, ale ne a ne ho konečně vytáhnout. Chce si ho pojistit prstýnkem Co v tom tanečníkovi brání? Nezakoukal se v televizi do jiné, půvabnější ženy? Pár se sice prezentuje na veřejnosti a sociálních sítích, jako by je nic netrápilo, co se ale honí hlavou Kuneše nikdo netuší.

Také vás může zajímat ...

Na křtu knihy Ladislava Špačka (69) se Kristina od přítele nehnula na krok a stále ho držela za ruku. Zdá se, že si Václava potřebuje omotat kolem prstu a mít ho pod neustálým dohledem. Pomalu to začíná vypadat, že s plánovanou svatbou a dítětem přišla sama moderátorka, aby si tanečníka připoutala.

Ten ale zažívá úplně nový kariérní rozpuk. Poznává, jaké to je být obklopen známými celebritami Kletba StarDance postihne i je? Není proto divu, že se Kuneš zdržuje od zasnoubení s moderátorkou a čeká, jestli na něho nečeká ještě jinde ta pravá. Pořad StarDance je navíc známý tím, že se zde tvořily nové milostné románky.

Neminulo to například herečku Jitku Čvančarovou (40) a Petra Čadka (39) nebo Marii Doležalovou (31) a Marka Zelinku (32).

Navíc je ani netížilo to, že doma měli dlouholeté partnery Nechá se tedy i Kuneš okouzlit a podlehne jiné krásce?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...