Prahne po obdivu a zájmu mužů

Když si před dvěma lety vytančila v soutěži StarDance stříbrnou medaili, muži na ní mohli oči nechat. Od té doby se toho u herečky Pavly Tomicové (58) hodně změnilo.

Po StarDance byla na výsluní, o nápadníky neměla nouzi a její sebevědomí raketově vzrostlo. Hlavně to bylo proto, že zhubla, začala se cítit lépe ve vlastním těle a víc chodila do společnosti, které vždy vládla.

Také vás může zajímat ...

Strhávala na sebe pozornost zábavnými historkami a manžel Ondřej Malý (54) ji nikdy nemohl dostat domů. Často chodila do společnosti i bez něj. Ohromná popularita ale po čase odezněla a všechno se vrátilo do starých kolejí. Tomicové pozornost začala chybět, a proto jí udělalo radost, když ji oslovili tvůrci seriálu Slunečná.

Žárlí na kolegyni?

Jejich nabídku okamžitě přijala. Jenže její představy se tak úplně nenaplnily. Pavla většinou dostává jen samé komediální role a jinak tomu není ani ve Slunečné. Tam ztvárňuje postavu Aleny, která je vtipná, veselá a taky velmi podnikavá.

Tomicové se hraje dobře, ale už si párkrát postěžovala, že je tak trochu zaškatulkovaná. Ráda by si zahrála třeba nějakou mrchu nebo dračici, i kolegové by ji díky tomu asi vnímali jinak. Teď ji mají všichni spíš za takovou „hodnou tetu“, která jim vždy se vším poradí.

Pavla by ale byla ráda, kdyby ji vnímali víc jako ženu a třeba s ní i čas od času zaflirtovali. Proslýchá se, že má také žárlit na svou kolegyni Lucii Benešovou (46). Je to atraktivní blondýnka, která ve Slunečné hraje bývalou prostitutku. Není tedy divu, že muži s ní mluví trochu jinak než s Pavlou, která je upozaděná.

Chtěla by někoho mladšího

Tvůrci Tomicové často přidělují spíš zralejší muže. V seriálu Ulice hrál jejího manžela Václav Kopta (55) a ve Slunečné jí pro změnu nadbíhá Václav Knop (71). Pavla by dala přednost mladším hercům, očividně má slabost pro zajíčky.

Ve filmu Snowboarďáci sváděla tehdy šestnáctiletého Vojtu Kotka (32) a byla náramně přesvědčivá. V minulosti se dlouho spekulovalo o tom, že má románek se svým tanečním partnerem ze StarDance Markem Dědíkem (38).

Měli stejný cíl, denně se setkávali na tanečních zkouškách, a Pavla se do něj pravděpodobně za koukala. Jenže po soutěži si šel každý svou cestou a jí asi ta vášeň, kterou cítila při tanci s ním, začala chybět.

To by vysvětlovalo, proč najednou tolik touží po pozornosti mladších mužů. Herečka je už sedmnáct let vdaná za herce Ondřeje Malého, ale z jejich manželství už dávno vyprchalo prvotní okouzlení.

Manžel nechápe, co vlastně řeší

Ondřej se přitom neustále snaží si svou manželku hýčkat, ale v poslední době se má i jemu zdát úplně jiná. Najednou až příliš řeší svou váhu a vzhled, předtím si z takových věcí nedělala těžkou hlavu. Měl by se mít Ondřej na pozoru?

Pokud by Pavle nějaký mladý zajíček skutečně začal nadbíhat, asi by se tomu nebránila a užívala by si to. Lichotky jí dělají radost, ale když jí lichotí její manžel, asi už jí to zní jako klišé. Pavle se v minulém manželství přihodilo něco, co se většinou stává jen v amerických filmech.

Se svým bývalým manželem žila dlouhých deset let, a to i přesto, že byl homosexuál. Tomicová se to pochopitelně dozvěděla až po svatbě a její exmanžel sám netušil, jak se s tím má srovnat. Tehdy už spolu měli syna Adama (26) a ani jeden z nich nechtěl rozbít fungující rodinu. Po deseti letech si ale oba řekli dost a rozhodli se jít každý svou vlastní cestou.

Z bývalého se vyklubal gay

Tomicová tedy už dnes ví, že je v životě možné úplně všechno. Možná proto chce být pořád fi t a chce se chlapům líbit, asi chce mít zadní vrátka, kdyby jí to s Malým nevyšlo. Manžela si přitom drží zkrátka a pěkně si ho hlídá, aby ji náhodou taky nevyměnil.

Má s ní trpělivost

Herečka se pořád cítí mladistvě, teď se dokonce snaží shodit přebytečná kila a doufá, že si toho lidé kolem ní všimnou. Nejspíš i doufá v nějakou novou roli, například filmovou. Ve filmu Bezva ženská na krku jí totiž hrál manžela její skutečný manžel Ondřej Malý, takže si žádného mladšího kolegu neužila.

Doufá, že teď už se konečně dočká nějakého hezouna. Její manžel Ondřej Malý s ní má trpělivost a doufá, že dřív nebo později to Pavlu přejde a začne si považovat milujícího manžela a toho, že má dost práce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama