Praktický houbičkový odlakovač!

Zkuste to tentokrát trochu jinak. Pořád slýcháte o nejrůznějších geniálních odlakovačích, ale chcete vyzkoušet něco trochu jiného?

A už jste slyšela o zajímavé variantě v podobě takzvaného houbičkového odlakovače? Pusťte se do jeho výroby! Zvládnete to i vy sama! Není o nic horší než ostatní kupované odlakovače.

Také vás může zajímat ...

V čem je lepší?

Vaše nehtová lůžka zbaví během chvilky nánosu nechtěného barevného laku a ještě nebudete ztrácet drahocenný čas jeho složitou aplikací a tudíž i zjistíte, jak to vlastně funguje. Jde totiž hlavně o to, jak lak na nehty co nejlépe nanést. Navíc ušetříte vydělané peníze na něco jiného a to už se skutečně vyplatí. A co budete vlastně potřebovat?

Bez houbičky odlakovač nemá smysl.

Připravte si všechno předem

Na výrobu speciálního domácího odlakovače si musíte předem pořídit koupaní houbu, kobercový řezák, umělohmotnou lahvičku s fungujícím uzávěrem, ve které budete odlakovač skladovat, a lahvičku s obyčejným odlakovačem z obchodu. Můžete si vyrobit i svůj vlastní a postupovat stejně jako s tím kupovaným. Fígl spočívá v tom, jak ho správně používat.

Jak na to?

Nejprve odměřte podle nádobky, která by měla být spíš širší a nižší, kolik houby budete potřebovat a podle toho ji seřízněte. Pak do jejího prostředku vyřízněte nožíkem křížek na zastrkávání prstů. Houbičku napěchujte do nádoby a zalijte ji vyzkoušeným odlakovačem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...