Prasklo na ni, že je jenom na „chlupáče“

Tak tohle by do známé herečky Jaroslavy Kretschmerové (62) nikdo neřekl! Kudrnatou zrzku většina diváků zná jako trhlého Evíka z trilogie Slunce, seno a teď se tak trochu její filmová povaha ukázala i ve skutečnosti.

Vyšlo o ní totiž najevo, že ji přitahuje něco, co nejsou jiné ženy vůbec schopné skousnout. O co přesně jde? „Miluje chlupy. Jak vidí chlapa, který má více ochlupení na těle, hned je u něj a už mu za ně škube a hladí je…,“ práskl na Jaroslavu její spolupracovník z divadla. Je tak jasné, že bez pořádného přírodního svetříku u ní nemá žádný seladon šanci.

Také vás může zajímat ...

Takhle například nenechala na pokoji známého zpěváka Michaela Foreta (31), který si před ní bál vyhrnout i rukávy. Kdo padne nenechavé herečce do rukou jako další?

Je konečně muž jejích snů na obzoru?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...