Přátelství se ocitlo v krizi?

Vždycky byly nejlepší kamarádky. Nyní to ale vypadá, že se JANA PAULOVÁ (65) s IVOU JANŽUROVOU (79) rozkmotřily. Kvůli čemu?

Každý rok spolu jezdí na dovolenou. V létě si na sebe proto udělají čas, ať to stojí, co to stojí. Těch čtrnáct společných dní v jednom roce si zkrátka nechtějí nechat ujít. Letos je ale všechno jinak. Na dovolenou se totiž nejede.

Také vás může zajímat ...

Vrazila mezi ně změna plánů klín?

Iva Janžurová (79) s Janou Paulovou (65) plánovaly dovolenou na Korfu. Tento řecký ostrov si měly zamilovat už před dávnými lety. Když ale na jaře letošního roku vypukla koronavirová pandemie, neměly nic jistého.

Nakonec se ale přece jen letos v červnu rozhodly, že poletí. Plány však změnily na poslední chvíli s tím, že se Janžurová bojí letět, aby v letadle nebo v hotelu nemoc nechytla. V jejím věku by to totiž mohlo mít smrtelné následky.

To Paulová sice chápe, přesto se dovolené vzdávala jen nerada. Ihned však Janžurová údajně vymyslela náhradní plán. Společný čas by mohly strávit u ní na chalupě. To se však Paulové příliš pozdávat nemělo.

Dovolenou si dokázaly vždy pořádně užít

Letenku má koupenou, a tak jí nic nebrání odletět, což po zralých úvahách nakonec pravděpodobně také udělá, s Janžurovou nejspíš počítat nemůže. Ze začátku jí to údajně bylo velmi líto, ale postupem času byla na Janžurovou podle všeho naštvaná.

Je snad kvůli tomu jejich kamarádství ohroženo? Stále ještě není všem dnům konec a je dost dobře možné, že se přece jen na dovolenou na poslední chvíli vydají obě. Byla by jistě škoda, kdyby se ty dvě rozkmotřily.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...