Pravda o manželské krizi Čvančarové!

Přiznala, že když to doma pořádně nejiskří, je to konec!

To, že je herečka Jitka Čvančarová (39) pořádný kus ženské krev a mlíko, ví každý. Jitka se netají tím, že jí kila létají nahoru a dolů jako na horské dráze. Jak ale takové změny u své manželky vnímá její prvotřídně vypracovaný muž, profesionální tanečník Petr Čadek (38)?„On miluje chytit mě za zadek – a já vím, že je to velký zadek.

Mrzelo by mě, kdybych se nelíbila svému muži. Asi by se to odrazilo na sexuálním životě,“ přiznala naprosto na rovinu Jitka, z čeho má tak trochu obavy. Vypadá to tak, že v ložnici ale zatím nemají ani jeden, nač si stěžovat.

Nebo je to všechno trochu jinak? Baculatá herečka začala sama vnímat, že by potřebovala pár kilo shodit. Co jí nejvíc vadí? „Nejde ani tak o vzhled, jako že mám problém s fyzičkou,“ svěřila se herečka s tím, že tak nemůže naplno trávit čas se svojí malou dcerkou Elenkou Emilií (5), které musí být maximálně po ruce. Jak tohle vyřeší?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...