Pravda o rozchodu: Proč ho dlouho tajili?

Vztah hokejisty Jaromíra Jágra (47) a modelky Veroniky Kopřivové (28) už je definitivně minulost. Poslední dobou je skoro vůbec nebylo společně vidět, a aby toho nebylo málo, tak se Verča začala často ukazovat s cizími a velmi pohlednými a výrazně mladšími muži.

V každém vztahu je důvěra považovaná za jeho základ. Ovšem u Jaromíra Jágra (47) a Veroniky Kopřivové (28) se postupně vytratila. Jejich vztah už byl nějakou dobu v troskách, což však oba potvrdili teprve nedávno. Bylo divné, že Veronika neustále jezdila do ciziny a Jágr prý měl podezření, jestli ho náhodou nepodvádí.

Také vás může zajímat ...

Veronika má na Floridě spoustu známých a je možné, že se s někým z nich sblížila, víc. A nejen na Floridě. Naposledy vyrazila do Itálie a zase bez miláčka.

Místo něj trávila čas s dvěma svalnatými vysportovanými krasavci, kteří si byli nachlup podobní.

Už má za Jardu novou náhradu

Přestože Kopřivová tvrdí, že šlo je o další pracovní cestu, tak podle fotek, které zveřejnila na sociálních sítích, to vypadá docela jinak. Ukázala tam totiž obrázky se sexy mladíky. Šlo o bratrskou dvojici modelů Martina (27) a Miroslava Dubovických (27). Jejich společné fotky naznačují, že si spolu náramně užívali.

Práci se příliš nevěnovali, hráli společně volejbal, cpali se sladkostmi apod.

Veronika si navíc na Instagram napsala „Dolce Vita“, což znamená sladký život, a to mluví za vše. Po boku svalovců vypadala velice šťastně. Více se však měla k Miroslavovi, s kterým dokonce po dovolené byla přistižena na rande v jedné pražské restauraci, kde si navzájem projevovali něžnosti a blbli spolu jako malé děti.

Opravdu spolu chodí?Vypadá to tak a nová láska v ní asi probudila nečekané emoce, které ji donutily se novým fešákem pochlubit i svým sledujícím.

Podváděli se oba navzájem?

Jágra Veroničiny neustálé pracovní výlety přestávaly bavit. I když se to snažil skrývat, tak na ni stejně žárlil, a je docela možné, že i to zapříčinilo jejich odcizení. Nejspíše také proto se dal nedávno do řeči se svou bývalou partnerkou Innou Puhajkovou (33), která byla Jágrovou velkou láskou, jejich vztah tehdy vypadal na veselku.

Jágr se s Puhajkovou setkal na jednom ze svých hokejových zápasů, na které ho přišla podpořit. Pro všechny diváky bylo zvláštní vidět na tribuně právě Jágrovu bývalou partnerku. Hokejista prý byl s Innou rád a údajně ji pozval i na večeři. Je možné, že spolu něco mají?

Proslýchá se, že si spolu dobře rozuměli, a bylo vidět, že k sobě měli blízko i po těch letech.

Kladno jí bylo málo. Chce moře a pláž!

Puhajková byla na Jágra vždy pyšná a snažila se ho v hokeji podporovat, což se o Veronice říct nedalo. Té naopak vadilo, že byl Jaromír neustále někde na trénincích či zápasech. Jeho životní zálibu tak údajně vůbec nepodporovala. A nejen to, prý si přála, aby kvůli ní úspěšnou kariéru ukončil. Dala mu ultimátum, které pak vedlo k jasnému konci?

Těžko říct, ale je možné, že to Veronika zkusila a Jaromír pak zareagoval po svém.

Přece jen ho hokej živí a hlavně ho i baví.

Dávno spolu nebyli

Jaromír s Veronikou už nějakou dobu netvoří pár, ale nikdo z nich dlouhou dobu nechtěl nic přiznat, což prý bylo kvůli médiím, aby se jejich vztah neprobíral. A hlavně proto, že podle slov Kopřivové měli moc práce a potřebovali čas na to, aby se se situací mohli vyrovnat. Kopřivová si rozjížděla kariéru a je možné, že měla vše dost dobře spočítané.

Po rozchodu s Jágrem se na ni snesla vlna kritiky, zatímco Jágrovi chodily gratulace. Ten se však zachoval jako gentleman a svou expřítelkyni se snažil chránit. „Ano, mrzí to, ale co mě mrzelo víc, je, jak byla Veronika po většinu vztahu některými lidmi neprávem kritizovaná. Nevyšlo nám to, ale upřímně musím říci – DĚKUJI, byla jsi SUPER,“ vyjádřil se Jágr.

Navíc to, že spolu pár měsíců nežili, potvrdili i jejich přátelé. Oba prý byli často vytížení a neměli na sebe čas. Zůstávali trčet na mrtvém bodě. Bylo tedy jasné, že vztah nemůže vydržet.

Hokejový bůh je volný a uvidíme, která krasavice se stane jeho další láskou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...