Pravda o smrti George Michaela: Přítel ho nezabil

Dohady o tom, že na smrti zpěváka a hudebníka George Michaela (+53) má podíl druhá osoba, anebo snad šlo o sebevraždu, nyní uvedly na pravou míru zveřejněné výsledky pitvy.

Oddechnout si může zejména zpěvákův libanonský přítel Fadi Fawaz (43), o němž se spekulovalo, že mohl zpěvákovi podat drogy, který byl podezřelý i proto, že mezi Georgovou smrtí a jeho telefonátem na policii uběhlo několik hodin. „Snažil jsem se ho probudit, ale byl už pryč. Ležel tam mírumilovně v posteli,“ vypověděl Fawaz, který zpěváka našel v posteli až ráno.

Také vás může zajímat ...

Pitva odhalila, že příčinou smrti bylo zvětšení srdce neboli kardiomyopatie a deformace srdeční stěny neboli infarkt. Na zpěvákově zdraví se podepsalo letité užívání drog a nadváha, nicméně jeho skon byl přirozený.

Není koho stíhat!

Fadi Fawaz

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...