Pravda o smrti milované ženy!

Nešťastný vdovec Jiří Krampol nevydrží být doma sám. Jak zahání smutek?

Oproti původnímu předpokladu, že Hana Krampolová (†59) zemřela na vnitřní krvácení z jícnu, zní závěr zdravotní pitvy zcela jinak: smrt nastala kvůli multifunkčnímu selhání orgánů.

V jediném okamžiku se sečetly zdravotní problémy, kouření a dlouhodobá konzumace alkoholu, kombinovaná s užíváním prášků. Stačí pak, aby takovou zátěž neunesly po sobě dva životně důležité orgány, následují další a nevyhnutelným důsledkem je smrt.

Také vás může zajímat ...

Zdrcený Jiří Krampol (82) nedokázal po smrti ženy jen tak sedět doma a osaměle truchlit, ale scházel se s přáteli v podnicích, které měli s Hanou v oblibě. Stejně i poslední rozloučení nebyl žádný klasický funus.

Pozval rodinné přátele na smuteční vzpomínku do lokálu Černý kohout v pražských Hlubočepích, kam přijeli mj. herec Luděk Sobota (77) se ženou, producent Pavel Pásek (53), herečka Dagmar Patrasová (64) a mnozí další známí hosté.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...