Pravda o vztahu Preissových: Kdo koho sekýruje?

Známý herec Viktor Preiss (70) o svém soukromí s herečkou Janou Preissovou (69) příliš nemluví. Proč tomu tak je? Stydí se snad prvotřídní herec za to, že u nich doma drží pevnou ruku právě jeho žena Jana? „Někomu to vyhovuje a jinému zas ne.

Moje žena je totiž zakletá režisérka,“ odhalil Viktor pravdu, jak je to v jejich společném soužití. „Ona koriguje nejen svůj výkon, ale koriguje i mě a tak mě kritizuje i na dálku. Takže společné setkávání před kamerou zrovna nevyhledáváme,“ přiznal herec.

Také vás může zajímat ...

Doma jim ale tenhle model zřejmě vyhovuje, protože jsou spolu už dlouhých osmačtyřicet let. Jsou tak úplným opakem herecké dvojice Libuše Šafránková (63) a Josef Abrhám (77), kteří bez sebe nevydrží ani chvilku, a tak spolu jednak tráví veškerý volný čas nejen doma, ale i společně na natáčení před kamerami.

Libuška totiž už dost možná nepřijme jedinou nabídku, kde by s ní nehrál i její manžel Josef.

Jaký typ vztahu se pro showbyznys hodí víc?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...