Pravidla kouzlení

Pokud se rozhodnete provozovat bílou magii, musíte se naučit dodržovat několik základních pravidel, aby vše fungovalo tak, jak má, a neobrátilo se to proti vám.

Nikomu neškoďte

Také vás může zajímat ...

• Toto pravidlo má svou tradici. Všechno, co vyšleme, se nám vrátí, a to vícenásobně. Například když uděláme kouzlo uzdravení pro jiného člověka, vrátí se nám pozitivní síla a energie. Když uděláme zase kouzlo, aby někdo ochořel, opět se nám to vrátí.

Nechte magii působit

• Toto pravidlo je velmi důležité, protože když uděláte nějaké kouzlo či rituál, tak ho musíte nechat působit. Stejně jako když zasadíte semínko, tak vám hned nevyklíčí, třeba až za pár dní. I v magii musíte nechat kouzlu čas a volný průběh.

Správný výběr pomůcek

• U kouzla nestačí, když řeknete magickou formuli, potřebujete k tomu různé věci jako například svíčky, sošky andělů apod. Vždy závisí na konkrétním kouzlu.

Hloubka myšlenky

• Výsledek kouzla či rituálu vždy závisí na vašem odhodlání a nasazení. Jen když mu věnujete plnou koncentraci, tak dopadne, jak má.

Když si budete chtít třeba přivolat do vašeho života lásku a uděláte rituál, nemůžete sedět doma v koutě a čekat, až vám vysněný partner zazvoní u dveří. Musíte si podat třeba inzerát a pomocí kouzla pak přivolat toho pravého.

Naprosté soustředění

• Děláte-li nějaký rituál, tak si musíte představit jasný záměr kouzla, co do nejmenších detailů. Po vykonání rituálu už na něj nemyslete, dopadne přesně tak, jak jste si to představili.

Pokud se magii naučíte skutečně ovládat, budete mít ve svých rukou obrovskou sílu. Nezapomeňte ji využívat správně.

Klíčem je váš jasný cíl

• Musíte vždy přesně vědět, čeho chcete dosáhnout, a na svůj cíl soustředit všechnu pozornost. Pokud to neuděláte, ničeho nedosáhnete. Při každém rituálu je zapotřebí mít živou představu, jako by bylo cíle už dosaženo, tedy přesně a jasně vizualizovat (vidět), jako by se přání už uskutečnilo. Pak se to skutečně stane.

Nikdy nesmíte pochybovat. Myšlenka soustředěná na jediný cíl je základem pozitivní magie. Kdo se připravuje poctivě na rituál a udělá všechny potřebné kroky, rozvíjí zároveň systematicky svou koncentraci duševních sil.

Magie je dynamická síla

• Bez dynamičnosti je magie odsouzena k neúspěchu. Je to hnací síla našeho vesmíru, a proto se musí vykonávat s dokonalou odevzdaností. Všechny magické cíle musejí vycházet z odevzdanosti a laskavé podpory – k rodině, lidstvu, přátelům, vesmíru, světu a k sobě samému.

Existuje síla, která je v nás i v našem okolí skryta. Podle symbolického významu lze různé předměty vzájemně kombinovat nebo nalézat jejich souvislost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama