Prchla zpátky do finského azylu

Mistrovu dceru přistihli na letišti. Nezastírala, že míří do Finska, což vede k obavám. Kam až dohnal mediální tlak po pohřbu jejího otce tuhle zoufalou a křehkou ženu?

Dominika Gottová se na pražském hřbitově Malvazinky s Karlem Gottem (†80) symbolicky rozloučila a hned pak dala Česku sbohem. „Musím řešit akutní a neodkladné rodinné záležitosti s manželem, do Prahy se vrátím, mám tam bydlení a zázemí,“ oznámila.

Také vás může zajímat ...

Je otázka, nakolik to myslí vážně. Její finský manžel Timo Tolkki (54) trpí podle všeho značnými psychickými problémy, do toto pije, bere různé stimulanty a drogy a dělá dluhy. Jak vidno, ideální partner to není, přesto dokáže svou ženu přimět, aby ho neopouštěla. Alespoň ne hned.

Dominika dlouho hlásala, jak se bude rozvádět, místo toho prý žádost o rozvod v tichosti stáhla.

Šílený Fin na ni má velký vliv, přitom je očividné, že mu jde hlavně o její peníze, tedy spíše peníze po zpěvákovi, kterých podle něho dostala dcera české legendy málo. Zůstane-li ale Dominika s ním, bude to její zkáza. Ze svých závislostí se nedostane.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama