Prchnou nadobro za oceán?

Nouzí o peníze rozhodně netrpí, a tak jim zřejmě Česko a Slovensko začalo být malé. Před pár dny se totiž objevila na veřejnosti informace, že se chce Pavol Habera (58) se svou partnerkou Danielou Peštovou (49) přestěhovat do jejich luxusního sídla v Americe.

Habera je sice známý jen u nás a na rodném Slovensku, ale jeho dlouholetou přítelkyni znají po celé Americe, a tak tam dostává dost pracovních nabídek i dnes.

Také vás může zajímat ...

Dokonce mají být tak lukrativní, že by z nich mohli vyžít oba dva a ještě si žít v obrovském přepychu. Události posledních měsíců je měly oba donutit přemýšlet, jak chtějí strávit zbytek života.

A jak to tak vypadá, ve středu Evropy to zřejmě nebude.Oba mají rádi teplo, slunce, moře a především Spojené státy, proto by podle všeho rádi vyzkoušeli, jestli se tam dá žít natrvalo.

A Habera by pravděpodobně sem za prací jen dojížděl. Vše je asi jen otázka času.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...