Před čím chce chránit své děti?

Slavná herečka Drew Barrymore (44) se svěřila s tím, že by si přála vychovávat své malé dcery ve světě, kde neexistují sociální sítě. „Moc bych si přála, aby na sobě mé děti vždy viděly to pozitivní. Ne své nedostatky, které jiní lidé na sociálních sítích kritizují v komentářích,“ řekla herečka.

Sama je na titulních stránkách magazínů od svých sedmi let. S bývalým manželem, hercem Willem Kopelmanem (41) vychovává ve střídavé péči dvě dcery, Olive (6) a Frankie (5). „I když jsou mé dcery malé, snažím se jim vysvětlit, jak fungují média, nasměrovat je k bezpečnému používání sociálních sítí a uchránit je od přílišné negativity,“ přiznala Drew.

Také vás může zajímat ...

Sama se prý vždy snažila nestylizovat se do role někoho jiného. Zároveň také doufá, že její děti se nebudou stejně jako ona věnovat herectví, protože se je tak prý snaží chránit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...